Loading...
0
سبد خرید شما خالی است

آموزش راه اندازی ایر 3-AIR 3

آموزش راه اندازی هلیشات ایر 3 - AIR 3
چگونه پهپاد خود را پس از دریافت فعال کنم؟ چگونه می توان باطری را شارژ کرد؟ چگونه ایمنی را تضمین کنم؟ ... اگر به تازگی DJI Air 3 را خریداری کرده اید، به شما تبریک می گوییم! شما اولین قدم را به یک دنیای سرگرم کننده جدید برداشته اید. این آموزش همه چیزهایی را که در مورد پرواز با Air 3 باید بدانید را شرح می دهد. بیایید قبل از اینکه برای پرواز به بیرون بروید، پهپاد جدید خود را راه اندازی کنیم!
هلیشات ایر 3 - AIR 3

درون جعبه

 

دستورالعمل شارژ هلیشات ایر 3

روش شارژ AIR 3

باطری هوشمند پرواز DJI Air 3 برای اولین بار باید شارژ و فعال شود. قبل از هر بار استفاده باطری را کاملا شارژ کنید. توصیه می شود از دستگاه های شارژ ارائه شده توسط DJI مانند: آداپتور برق 100 واتی USB-C DJI ،  شارژر قابل حمل 65 وات DJI یا سایر شارژرهای USB Power Delivery استفاده کنید. برای شارژ باطری هوشمند پرواز و کنترل از راه دور می توانید به دستورالعمل های زیر مراجعه کنید:

هنگام استفاده از باطری برای اولین بار، باطری را شارژ کنید تا زمانی که نشانگر باطری روشن شود، به این معنی که باطری با موفقیت فعال شده است.

اتصال هلیشات با باطری نصب شده به شارژر برای شارژ  

هلیشات را با باطری خاموش به شارژر وصل کنید.

با استفاده از هاب شارژ باطری 

باطری هوشمند پرواز با بالاترین سطح توان ابتدا شارژ می شود و سپس بقیه به ترتیب با توجه به سطح قدرت شارژ می شوند.

هاب شارژ می تواند از عملکرد انباشت نیرو برای انتقال نیروی باقی مانده از چندین باطری کم مصرف به باطری با بالاترین توان باقی مانده استفاده کند.

پس از نصب باطری ها، هاب شارژ می تواند برق دستگاه های خارجی را از طریق درگاه USB-C مانند کنترل از راه دور یا تلفن های همراه تامین کند.

 

مدت زمان شارژ باطری های ایر 3 - AIR 3

مدل

آداپتور برق DJI 100W USB-C

شارژر قابل حمل DJI 65W

شارژر USB (9V,3A)

شارژر USB (5V,2A)

باطری پرواز هوشمند DJI Air 3

اتصال هلیشات با باطری نصب شده: تقریبا. 80 دقیقه؛

استفاده از هاب شارژ باطری: تقریبا. 60 دقیقه؛

اتصال هلیشات با باطری نصب شده: تقریبا. 80 دقیقه؛

استفاده از هاب شارژ باطری: تقریبا. 80 دقیقه؛

/

/

DJI RC-N2  

/

/

/

150 دقیقه

DJI RC 2

/

/

90 دقیقه

/

* اگر از هر دو درگاه برای شارژ همزمان استفاده شود، شارژ دستگاه ها بیشتر طول می کشد.

 

تعمیر و نگهداری باطری ایر 3

باطری به طور خودکار تفاوت ولتاژ بین سلول های باطری را بررسی می کند و تصمیم می گیرد که آیا تعمیر و نگهداری لازم است یا خیر. اگر به دلیل اختلاف ولتاژ زیاد نیاز به تعمیر و نگهداری باشد، چهار LED سطح باطری هر ثانیه دو بار چشمک می زند و با فشار دادن دکمه پاور برای بررسی سطح باطری، دو ثانیه چشمک می زند. در این حالت، اگر باطری وارد هلیشات شده و روشن شود، هلیشات قادر به بلند شدن نخواهد بود و در DJI Fly پیامی برای تعمیر و نگهداری ظاهر می شود. اگر چراغ‌های LED سطح باطری برای تعمیر و نگهداری چشمک می‌زنند یا پیام تعمیر و نگهداری در DJI Fly ظاهر می‌شود، با دنبال کردن این فرمان، باطری را کاملاً شارژ کنید و سپس بگذارید 48 ساعت بماند. اگر بعد از دو بار تعمیر و نگهداری باطری همچنان کار نمی کند، با پشتیبانی DJI تماس بگیرید

فعال کردن هلیشات ایر 3 - AIR 3

هنگام استفاده از DJI Air 3 برای اولین بار، قبل از اینکه بتوانید از تمام عملکردهای محصول استفاده کنید، باید محصول را از طریق DJI Fly فعال کنید.

اتصال و برداشتن محافظ گیمبال ایر 3 - AIR 3

حذف محافظ گیمبال

ابتدا هلیشات را برگردانید. محافظ گیمبال را کمی فشار دهید تا گیره ها از شکاف های پایین بدنه هلیشات جدا شوند، سپس محافظ گیمبال را بردارید.

اتصال محافظ گیمبال

1. ابتدا هلیشات را برگردانید و دوربین را بچرخانید تا افقی و رو به جلو شود.

2. دو گیره محافظ گیمبال را در دو بریدگی پایین دماغه هلیشات قرار دهید، محافظ گیمبال را کمی فشار دهید تا گیره ها در شکاف های پایین بدنه هلیشات قفل شوند.

روشن/خاموش کردن دستگاه

برای روشن یا خاموش کردن دستگاه، دکمه روشن/خاموش هلیشات یا رادیو را فشار داده و سپس نگه دارید.

هلیشات 

DJI RC 2

فعال کردن کنترل از راه دور

جوی استیک رادیو را از شیارهای ذخیره سازی روی کنترل از راه دور خارج کرده و در جای خود پیچ ​​کنید. رادیو روشن کنید و دستورات روی صفحه را دنبال کنید تا کنترل از راه دور فعال شود.

 

دانلود DJI Fly

هنگام استفاده از رادیو DJI RC-N2، برای دانلود برنامه DJI Fly  بر روی دستگاه تلفن همراه خود برای استفاده کلیک کنید.

فعال کردن هلیشات ایر 3

مطمئن شوید که هلیشات و رادیو با موفقیت به هم متصل شده اند. برنامه DJI Fly را راه اندازی کنید، و سپس فعال سازی را طبق دستورالعمل های روی صفحه تکمیل کنید (برای فعال سازی اتصال به اینترنت لازم است).    

برای مشاهده اجمالی نحوه فعال کردن دستگاه خود، ویدیوی زیر را تماشا کنید:

جدا کردن و اتصال ملخ ها

دو نوع ملخ و موتور DJI Air 3 وجود دارد: CW و CCW که برای چرخش در جهات مختلف طراحی شده اند. علامت ها برای نشان دادن اینکه کدام ملخ باید به کدام موتور متصل شود استفاده می شود.  

تمایز بین پروانه ها

پروانه ها ضد خطا هستند، به این معنی که در صورت عدم تطابق پروانه ها و موتورها، نمی توان آنها را روی موتورها نصب کرد.

اتصال یا تعویض پروانه ها

مرحله 1: پهپاد را به صورت افقی قرار دهید و مطمئن شوید که دوربین پهپاد رو به جلو باشد.

مرحله 2: ملخ هایی با علامت دایره خاکستری را به موتورهای دارای علامت خاکستری وصل کنید. موتور را با یک دست نگه دارید، با دست دیگر ملخ را به سمت پایین فشار دهید و در جهت قفل مشخص شده روی پروانه بچرخانید تا بالا بیاید و در جای خود قفل شود.  

مرحله 3: ملخ های بدون علامت را به موتورها بدون علامت وصل کنید. پروانه را با دست دیگر به پایین فشار دهید و در جهت قفل مشخص شده روی پروانه بچرخانید تا بالا بیاید و در جای خود قفل شود.  

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه اتصال یا تعویض پروانه ها، ویدیو را بررسی کنید:

اولین پرواز

پس از فعال شدن هلیشات و رادیو، لطفاً ویدیو را تماشا کنید.

 

به روز رسانی سیستم عامل AIR 3

اگر به‌روزرسانی میان‌افزار در دسترس باشد، یک پیام در برنامه DJI Fly ظاهر می‌شود. دستورالعمل های روی صفحه را برای به روز رسانی سیستم عامل دنبال کنید. کنترل از راه دور DJI RC 2 یا دستگاه تلفن همراه باید در طول به روز رسانی سیستم عامل به اینترنت متصل باشد.

 

استفاده پیشرفته

بزرگنمایی

DJI Air 3 مجهز به سیستم دوربین دوگانه با سنسورهای 1/1.3 اینچی است. دوربین زاویه باز تا 3 برابر زوم دیجیتال را پشتیبانی می کند در حالی که دوربین تله متوسط ​​تا 9 برابر زوم دیجیتال را پشتیبانی می کند.

این ویدیو را تماشا کنید تا در مورد نحوه بزرگنمایی بیشتر بدانید.  

 

حالت پرتره

در حالت فیلمبرداری، عکسبرداری عمودی در 1080P و 2.7K پشتیبانی می شود. (در حالت حرکت آهسته و عکس پشتیبانی نمی شود.)

برای مشاهده اجمالی نحوه ضبط ویدیو در حالت پرتره، ویدیوی زیر را تماشا کنید:

 

پانو

کره، 180 درجه، زاویه باز، و عمودی پشتیبانی می شوند. بسته به نوع پانورامای انتخاب شده، هلیشات به طور خودکار چندین عکس می گیرد و یک تصویر پانوراما ایجاد می کند (هنگام استفاده از دوربین تله متوسط، پانو در دسترس نیست).

این ویدیو را تماشا کنید تا در مورد عملکرد Pano DJI Air 3 بیشتر بدانید.

 

حالت پرواز هوشمند

DJI Air 3 از FocusTrack، MasterShots، Quickshots  Hyperlapse، Waypoint Flight، Cruise Control، Night Mode، Smart RTH و غیره پشتیبانی می‌کند. روش عملکرد مطابق با DJI Mavic سری 3 است.

اتصال و جدا کردن فیلتر ND

 

 هیچ مطلبی یافت نشد

02166904367