سبد خرید 0
« بازگشت به لیست اخبار | شنبه 4 ارديبهشت 1400 در ساعت 10 : 30 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )
DJI Air 2 در مقابل Mavic Air 2: با هم مقایسه میکنیم.
 
DJI Air 2S جدیدترین نسخه از سری Air از DJI است و  یکی از قدرتمندترین ها تاکنون است. با یک سنسور 1 اینچی ، فیلم 5.4K ، ویژگی جدید MasterShots و موارد دیگر ، یافتن گزینه بهتری از آن سخت است. اما تفاوت آن با مدل قبلی خود ، Mavic Air 2 چه می باشد؟ در این مقاله ، ما این دو را با هم مقایسه خواهیم کرد ، برخی از مهمترین ویژگی های برجسته را بررسی می کنیم و ویژگی های  DJI Air 2S جدید ترین پهپاد DJI را توضیح میدهیم.
 
DJI Air 2S vs. Mavic Air 2: در چهار قسمت آپدیت شده
 
هوشمندی : که با حالت MASTERSHOT  بسیار کار را آسان کرده 
 
Mavic Air 2 DJI Air 2S  
Not Supported MasterShots Intelligent Shooting 
QuickShots QuickShots
 
DJI Air 2S یکی از چشمگیرترین ویژگی های هوشمند DJI را برای سازندگان ارائه می دهد: MasterShots. این ویژگی جدید اساساً به هر کسی این امکان را می دهد که فقط در چند دقیقه و فقط با چند ضربه ، بهترین عکس ها را در هر مکانی بدست آورد.
 
 
می توان MasterShots را تکامل بعدی QuickShots دانست ، قابلیتی که در بسیاری از هواپیماهای بدون سرنشین DJI یافت می شود. اما در حالی که QuickShots هر بار فقط یک مسیر پرواز خودکار را ارائه می دهد ، MasterShots 10-15 ترکیبی را ترکیب می کند ، که در حالی که پهپاد بر روی موضوعی که شما انتخاب کرده اید و سوابق شما متمرکز است ، به ترتیب پرواز می شوند. حتی بعد از آن یک ویدیو کلیپ اتوماتیک ایجاد می شود که با موسیقی ، فیلتر و انتقال صاف ویرایش می شود. بیش از 20 الگو برای انتخاب در دسترس است که همه آنها توسط عکاسان هوایی حرفه ای ایجاد شده اند.
 این ویژگی DJI Air 2S یک روش بسیار قدرتمند و راحت برای هرکسی است که می تواند تمام عکسهای مورد نظر خود را در هر مکانی بدست آورد. با استفاده از Mavic Air 2 ، کاربران برای دستیابی به همان نتایج مجبور به استفاده از QuickShots یا پرواز و ضبط دستی بودند که بسیار بیشتر طول می کشد و در برخی موارد به یک خلبان در سطح متخصص احتیاج دارد. چه مبتدی و چه متخصص ، می توانید با MasterShots کلیپ های سینمایی بیشماری از هر موضوعی را بدست آورید و فرصت بیشتری برای کاوش و خلق داشته باشید.
 
عملکرد دوربین: سنسور بزرگتر ، نتایج بهتر
 
 
   Mavic Air 2
DJI Air 2S  
1/2-inch CMOS Sensor 1-inch CMOS Sensor
Sensor  
  4K/60fps, 2.7K/60fps, 1080p/240fps
5.4K/30fps, 4K/60fps, 2.7K/60fps, 1080p/120fps Video Resolutions
 
 
در حالی که در مورد کیفیت فیلمبرداری ، Mavic Air 2 هنوز یک گزینه قدرتمند و همه کاره است ، DJI Air 2S با یک سنسور 1 اینچی CMOS و توانایی عکسبرداری در وضوح 5.4K نوار را بالا می برد.
 
حسگر بزرگتر به دلایل زیادی معامله بزرگی است ، اما اساساً کیفیت بهتر و جزئیات بیشتر را در هر عکس فراهم می کند. در مرحله اول ، توانایی عکسبرداری شبانه DJI Air 2S در مقایسه با Mavic Air 2 به طور قابل توجهی بهبود یافته است. جزئیات و جزئیات بیشتری را می توان در هر دو حالت برجسته و سایه مشاهده کرد ، و اطلاعات بصری بیشتر به معنی گزینه های بیشتر هنگام ویرایش به شما می دهد.
 
 
برخی از زیباترین عکس های هواپیماهای بدون سرنشین در نور کم اتفاق می افتد. سناریوهایی مانند طلوع آفتاب ، غروب خورشید یا مناظر شهری تاریک اکنون واضح و با رنگ واضح هستند. این بدان معناست که با DJI Air 2S ، توانایی ضبط تصاویر سینمایی در تمام زمان ها را دارد.
 
ایمنی: فناوری پیشرفته برای پرواز بدون نگرانی
 
   Mavic Air 2
DJI Air 2S  
APAS 3.0  APAS 4.0 Sensor 
Three-directional sensing: Forward, backward, and downward
Effective Sensing Speed: 12 m/s
Four-directional sensing: Upward, downward, forward, and backward
Effective Forward Sensing Speed: 15 m/s
Sensing System

 

 

 

 

 
در مقایسه با سنجش موانع Mavic Air 2 ، DJI Air 2S توانایی درک محیط خود در چهار جهت بالا ، پایین ، جلو و عقب را دارد. DJI Air 2S همچنین دارای سیستم های پیشرفته کمک خلبان پیشرفته (APAS 4.0) است که به DJI Air 2S اجازه می دهد به طور مستقل از موانع در سناریوهای پیچیده تر و با سرعت بالا جلوگیری کند.
این قابلیت های پیشرفته سنجش مانع به این معنی است که DJI Air 2S حتی در هنگام پرواز با سرعت بالا بهتر می تواند به طور خودکار از موانع جلوگیری کند. در واقع ، این ویژگی حتی هنگام پرواز در حالت S به لطف حسگرهای رو به بالا اضافه شده ، کار می کند.
 
یکی از دلایل سنجش مانع از مزایای خلبانان در هر سطح مهارت این است که به آنها اجازه می دهد تا به جای نگرانی از محیط اطراف ، روی تصاویر تمرکز کنند. خلبانان همیشه باید از محیط خود آگاه باشند و با خیال راحت پرواز کنند ، اما هنگام تلاش برای گرفتن عکس های سینمایی در محیط های پیچیده مانند یک جنگلی یا یک خط ساحلی صخره ای ، جلوگیری از مانع ضروری است.
انتقال: پرواز دورتر ، ضبط بیشتر
 
Mavic Air 2 DJI Air 2S  
OcuSync 2.0 transmission system, 10km range,  O3 transmission system, 12km range,  ارسال تصویر
1080p feed 1080p feed

 
DJI Air 2S دارای سیستم انتقال O3 به روز شده با به روزترین فناوری OcuSync است. این بدان معنی است که حداکثر برد انتقال از Mavic Air 2  ۶ کیلومتر تا ۸ کیلومتر و با سیگنال قوی تر افزایش یافته است. آنتن های موجود در DJI Air 2S نیز برای پشتیبانی از دریافت سیگنال چند جهته دو برابر شده و هنگام پرواز هواپیمای بدون سرنشین بالاتر یا جلو ، سیگنال حساس و پایداری را ارائه می دهند.
 
 
هنگام پرواز با هواپیمای بدون سرنشین ، یک سیگنال انتقال قوی تر کاملاً مهم است. افزایش سیگنال به این معنی است که کاربران می توانند دورتر پرواز کنند و موارد بیشتری را ببینند. این همچنین به معنای افزایش ایمنی است زیرا احتمال از دست دادن سیگنال کمتر است. و با یک خوراک با تأخیر کم ، خلبانان قادرند عکس ها و حرکات دقیق مورد نظر خود را برای یک پرواز بهتر و تجربه فیلمبرداری بدست آورند.
هنگام پرواز با هواپیمای بدون سرنشین یک سیگنال انتقال قوی تر کاملاً مهم است. افزایش سیگنال به این معنی است که کاربران می توانند دورتر پرواز کنند و موارد بیشتری را ببینند. این همچنین به معنای افزایش ایمنی است زیرا احتمال از دست دادن سیگنال کمتر است. و با یک تصویر با تأخیر کم ، خلبانان قادر هستند تصاویر و حرکات دقیق مورد نظر خود را برای یک پرواز بهتر و تجربه فیلمبرداری بدست آورند.
با یک سنسور بزرگتر 1 اینچی CMOS ، عملکردهای مستقل ارتقا یافته مانند MasterShots و افزایش ویژگی های ردیابی و ایمنی ، DJI Air 2S واقعا هواپیمای بدون سرنشین برای عکاسان هوایی در حال حرکت است. اگرچه Mavic Air 2 هنوز یک ابزار قدرتمند برای سازندگان هوایی است ، اما DJI Air 2S ثابت کرده است که گزینه ای همه در یک است.
 

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()