سبد خرید 0
« بازگشت به لیست اخبار | پنجشنبه 2 ارديبهشت 1400 در ساعت 23 : 39 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )
DJI Air 2S: سنسور 1 اینچی چیست و چرا مهم است؟
DJI Air 2S جدید با قطر سنسور 1 اینچی خود استاندارد جدیدی را برای سری  Air به ارمغان می آورد. اما سنسور 1 اینچی به چه معناست و اهمیت آن تا چه اندازه است؟ بخوانید تا متوجه شوید…
اندازه سنسور دوربین میزان نوری را که می تواند برای ایجاد تصویر پردازش شود تعیین می کند. بنابراین یک سنسور بزرگتر به دوربین اجازه می دهد تا اطلاعات بیشتری نسبت به سنسور کوچکتر بدست آورد ، سپس از آن برای ایجاد تصویر با جزئیات بیشتر استفاده می کند. DJI Air 2S ، جدیدترین محصول  سری Air ، اکنون دارای یک سنسور با قطر 1 اینچی ارتقا یافته است که کیفیت تصویر بهبود یافته ای را در مقایسه با نسخه های قبلی ارائه می دهد.
 
عملکرد کم نور
وقتی صحبت از عملکرد کم نور می شود ، یک سنسور بزرگتر از اهمیت بیشتری برخوردار است زیرا قادر به دریافت و پردازش اطلاعات بیشتر است. سنسوربا قطر 1 اینچی در DJI Air 2S امکان بزرگتر شدن پیکسل های مجزا را فراهم می کند. هدف از پیکسل جذب نور و تولید سیگنال الکتریکی است که سپس به سیگنال تصویر دیجیتال تبدیل می شود. هرچه حسگر بتواند نور بیشتری جذب کند ، قدرت سیگنال تصویر نیز بیشتر خواهد بود. بنابراین ، یک سنسور با پیکسل های بزرگتر داده های نور بیشتری را جمع آوری می کند و در شرایط کم نور عملکرد بهتری دارد. یک سنسور بزرگتر به شما امکان می دهد با ISO پایین تر ، که تصاویر کلی تمیزتری تولید می کند ، عکسبرداری کند. این امر به ویژه هنگام مشاهده نویز تصویر بسیار محسوس است زیرا می توان میانگین اطلاعات غلط را برای تولید تصویر نهایی دقیق تر دریافت کرد.
بنابراین ، اگر کسی هستید که می خواهید صبح زود یا اواخر شب عکس بگیرید ، داشتن سنسور بزرگتر ایر ۲ اس DJI Air 2S راهی برای انتخاب است.
 
داینامیک رنج بزرگتر 
Mavic Air 2: 48MP, 1/2-inch sensor
DJI Air 2S: 20MP, 1-inch sensor
شما یک عکس می گیرید ، برای ویرایش و بهبود آن بسیار هیجان زده می شوید ، فقط می فهمید که موارد برجسته را بریده اید. سنسور بزرگتر و پیکسل های بزرگتر در DJI Air 2S به این معنی است که هر پیکسل می تواند اطلاعات بیشتری را در مقایسه با پیکسل های کوچکتر جمع آوری کند. این امکان را برای اطلاعات بیشتر در هر دو حالت برجسته و سایه یک تصویر فراهم می کند ، به شما اجازه می دهد تا کاربران در هر محیطی جزئیات غنی تر و ظرافت بیشتری را ثبت کنند.
 
فضای بیشتری برای ویرایش در پست
همه اینها بدان معنی است که هنگامی که به خانه برمی گردید ، آزادی بیشتری در هنگام ویرایش دارید! خواه روشن شدن یک تصویر تاریک ، بازیابی جزئیات در سایه ها / هایلایت ها ، بیشتر فشار دادن رنگ ها یا حتی برش.
 
سنسور بزرگتر ، همان اندازه جمع و جور
سنسور بزرگتر معمولاً به معنای پهپاد بزرگتر و سنگین تر است ، اما با DJI Air 2S اینگونه نیست. با وجود این سنسور قطر 1 اینچی جدید که قادر به فیلمبرداری با کیفیت 4K60fps است ، وزن DJI Air 2S هنوز کمتر از 600 گرم است و توانایی قرار دادن در کیف های کوچکتر را دارد ، و آن را به یک هواپیمای بدون سرنشین مناسب برای سفر بعدی خود تبدیل می کند.
 
DJI Air 2S با حسگر یک اینچی و ویژگی های هوشمند خود - از جمله ActiveTrack 4.0 و MasterShots - بدون توجه به نیاز شما نتایج عالی را ارائه می دهد. خواه یک عکسبرداری حرفه ای باشد و یا یک فیلمبردار که بصورت تفریحی ویدیو میسازد ، DJI Air 2S آماده است
 

ارسال نظر

نام شما :
ایمیل :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()