سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته

فانتوم 4 پرو

فانتوم 4 پرو  (Phantom 4 Pro)
فانتوم 4 پرو (phantom 4 Pro) محصولی پرکاربرد و مورد استقبال بسیاری از کاربران در صنعت تصویربرداری هوایی بود. دارای چندین مدل متفاوت هست که میتوان به مدل فانتوم4پرو (phantom 4 Pro) ، فانتوم4پرو ابسیدیان(phantom 4 Pro Obsidion)، فانتوم4پرو ورژن 2 (phantom 4 Pro V2)، فانتوم4پرو پلاس (phantom 4 Pro+) ، فانتوم4پروابسیدیان پلاس (phantom 4 Pro Obsidion+) اشاره کرد. که در محصولاتی که پلاس هستند رادیو آنها متفاوت هست و دارای یک مانیتور 5 اینچ و یک خروجی HDMI  متفاوت در این مدل فانتوم4پرو (phantom 4 Pro) وجود دارد. 
در ابتدا در سال 2016 با ارائه دو مدل فانتوم 4پرو (phantom 4 Pro) و فانتوم 4پرو پلاس (phantom 4 Pro+) بسیاری از ضعف های خود را که در محصولات قبلی خود بود پوشش داد. به اولین تغییری که میشود که بسیار محسوس در فانتوم4پرو (phantom 4 Pro) بود دوربین 20مگاپیکسلی فانتوم4پرو (phantom 4 Pro) که توانایی عکاسی با این مگاپیکسل بود و توانایی فیلمبرداری در رزولوشن 4k در سرعت تصویربرداری 100Mbp بود . همچنین دوربین فانتوم4پرو (phantom 4 Pro) دارای لنز متفاوتی که هم توانایی شاتر مکانیکی را دارد و هم میتوانید عمق میدان را از 2.8 تا 11 تغییر دهید. که این قابلیت فانتوم4پرو (phantom 4 Pro) برای ایجاد عکسهایی با کیفیت بالا بسیار مهم برای عکاسان و نقشه برداران میباشد. 
 
 
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

فانتوم 4 پرو

قابلیت بعدی فانتوم4پرو (Phantom 4 Pro) سنسورهای عدم برخورد در 5 جهت آن است. در مدل های قدیم فقط در جلو و پایین پرنده موجود بود ولی در فانتوم4پرو (Phantom 4 Pro) سنسورهای جلو و عقب و پایین پرنده به صورت دوربین هایی هستند که به صورت پردازش تصویر جلوگیری از عدم برخورد میکنند و سنسورهای پهلوی پرنده به صورت سنسورهای مادون قرمز هستند. 
قابیلت جدید که فانتوم4پرو (Phantom 4 Pro) رونمایی کرد از آن حالت های هوشمند فوق العاده ی آن بود که فانتوم4پرو (Phantom 4 Pro) به صورت پردازش تصویر توانسنه است سوژه را تعقیب کند ، انسان ، موتور و ماشین را بشنساند و به صورت اتوماتیک به دنبال آن برود. همچینین کار را برای بسیاری از تصویربردارن آسان کرده و میتواند به راحتی و با شناساندن سوژه به دور آن بچرخد. فانتوم4پرو (Phantom 4 Pro) با کلیک بر روی یه نقطه به سوی آن میرود . همچنین یک مود هوشمند دارد که با گرفتن زشت میتواند به صورت اتوماتیک از شما فیلم یا عکس بگیرد. 
قابلیت بعدی فانتوم4پرو (Phantom 4 Pro) ارسال تصویر آن است که در مدل های فانتوم4پرو (Phantom 4 Pro) و فانتوم4پرو ابسیدیان(phantom 4 Pro Obsidion) از سیستم ارسال تصویر لایت بریج 2 استفاده کرده است که میتواند تصویر را به صورت HD برای شما تا 7 کیلیومتر ارسال کند و در دوفرکانس 2.4GHz  و  5.8GHz عمل کند . ولی در مدل جدید خود یعنی فانتوم4پرو ورژن2 (Phantom 4 Pro V2) از ارسال تصویر اکیوسینک استفاده کرده است که تصویر را میتواند به صورت FullHD ارسال کند و همچنین عینک های  Goggles شرکت DJI به صورت وای فای به آن اتصال پیدا کند .
قابلیت بعدی فانتوم4پرو (Phantom 4 Pro) سرعت قابل ملاحظه ی آن است که به ما در مود sport کمک میکند تا سرعت 72 کیلیومتر در ساعت حرکت کند. همچنین فانتوم4پرو (Phantom 4 Pro) از سیستم ناوبری GPS و Glonass پشتیبانی میکند که به راحتی میتواند تعداد آنتن های بیشتری پیدا کند و در آسمان پایدارتر پرواز کند.
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()

*فروش ربات های پرنده  به صورت حضوری انجام می شود*

لطفا قبل از خرید قیمت ها را از فروشگاه استعلام بگیرید

تلفن تماس 

۰۲۱-۶۶۹۰۴۳۶۷

ساعات تماس 10 الی 17

روزهای غیر تعطیل