سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته

تعمیرات مویک 2

آیا شما به دنبال تعمیرات (مویک2 پرو)  DJI Mavic 2 Pro هستید؟ شما جای درست آمده اید. آموت یک مرکز تعمیر حرفه ای است که در تعمیرات پهپادهای بدون سرنشین (مولتی روتور)  DJI تخصص دارد. قبل از آغاز تعمیرات ، تعمیرگاه تخصصی آموت مویک 2 پرو رو حتما به صورت کامل بررسی می کند و سپس به تعمیر میپردازد.

جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

تعمیرات مویک 2

هنگامی که یک  DJI Mavic 2 Pro (مویک2 پرو)  جهت تعمیر می آید، ما آن را بررسی کرده و به شما نتیجه ی بررسی خود را اعلام کرده و پس از تایید نهایی شما ، قطعات را تهیه کرده و خدمات مختلفی را برای کمک به افراد در شرایط ناگوار آماده کرده ایم. 
بنابراین، هر جا که DJI Mavic 2 Pro (مویک2 پرو)  خود را مستقیما به یک دیوار زدید و سقوط کردید، آن را به زمین زدید و یا به یک دریاچه فرود آمدید، ما قطعا می توانیم کمک کنیم. به عنوان تعمیرات DJI و مرکز تعمیرات هواپیماهای بدون سرنشین در ایران ، ما در همکاری با DJI کار کرده ایم تا پشتیبانی محلی پس از فروش را برای افرادی که نیاز به تعمیرات دارند که دوباره به پرواز خود ادامه دهند را فراهم نمودیم. 
 
تعمیرات DJI Mavic 2 Pro برای ما بسیار ساده است:
1. اگر شما می دانید که باید تعمیر شود و ما این سرویس را در وب سایت ما ذکر کرده ایم،  به سادگی بروید و سرویس را سفارش دهید و هواپیمای خود را به ما تحویل دهد . هنگامی که پرنده شما به ما تحویل داده می شود، آن را بررسی می کنیم و زمانی که همه کارها انجام می شود، به شما اطلاع داده می شود. شما همچنین می توانید درخواست کنید که آن را مستقیما به درب خود تحویل دهید.
2. اگر شما با دوربین (مویک2 پرو)  خود دقیقا سقوط نکردید، سرویس ارزیابی بسیار مفید است. این اساسا بدان معنی است که همه مشکلات را با DJI Mavic 2 Pro (مویک2 پرو)  شما تشخیص داده و ارزیابی می کنیم و قبل از اینکه ما را به آن تعمیر کنیم، قیمت را برای شما محاسبه می کنیم. پس از تایید، آن را به بخش مهندسی ما ارسال شده و DJI Mavic 2 Pro (مویک2 پرو)  در زمان مناسب تعمیر میگردد.
 
برای تماس با ما و یا بررسی سوالات متداول ما به صفحه تماس با ما بروید تا بتوانیم به شما کمک کنیم.
 
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()

*فروش ربات های پرنده  به صورت حضوری انجام می شود*

لطفا قبل از خرید قیمت ها را از فروشگاه استعلام بگیرید

تلفن تماس 

۰۲۱-۶۶۹۰۴۳۶۷

ساعات تماس 10 الی 17

روزهای غیر تعطیل