سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته

تعمیرات مویک

تعمیرات مویک DJI Mavic Repairs

         

بیایید پرنده های تاشو خود را تعمیر کنیم
 
هواپیماهای بدون سرنشین مویک "DJI Mavic" گجت هایی هستند که انقلابی در این صنعت بوجود آوردند، صرفا به دلیل این واقعیت است که  شرکت DJI یک دوربین پروازی به جیب های علاقمندان به ارمغان آورده است. با کاهش سطح مهارت لازم برای پرواز هواپیماهای بدون سرنشین DJI موفق به ارائه Mavic Pro و Mavic Air و Mavic 2 pro به طیف گسترده ای از مردم بود. این فرصت های جدیدی را برای مردم ایجاد کرد که احتمالا هرگز هواپیمای بدون سرنشین را نگرفتند، دستان خود را بر روی آن ها آزمایش کنند. این زمانی است که آموت متوجه شد که نیاز به کمک به یک مصرف کننده معمولی با تعمیر DJI Mavic وجود دارد.
آموت با رونمایی از محصول DJI Mavic  شروع به اولین تعمیرات این محصول را انجام داد. با این که تعداد بسیاری از مویک تولید شد و همچنین استقبال زیادی از طرف مشتریان از DJI Mavic  شد و همچنین اکثر خریداران اولین کسانی بودند که پرواز را تجربه میکردند هیچ تصادفی شگفت انگیزی برای خدمه جدید DJI Mavic نبود.
 
رایج ترین تعمیرات DJI Mavic که ما دیدیم عمدتا توسط اپراتور خود باعث شده است، از این رو به دیوار، نرده ها، درخت ها و ساختمان ها برخورد کرده و سقوط می کند. همچنین، تکنولوژی جدیدی که توسط امواج رادیویی کنترل می شود، خلبانان جدید گزارش کرده اند که سهم هزینه های پرواز در پرواز است (این زمانی است که پرنده شما تصمیم می گیرد به سادگی پرواز بدون هیچ دلیلی).
 
از زمان انتشار اولین DJI Mavic Pro ما این تغییرات قابل ملاحظه ای را در تکنولوژی پرواز ایجاد کرده ایم و به سازندگان محتوا و مانند آن ها کمک می کنیم که به هوا بازگردند. از آن به بعد شرکت آموت به عنوان فروشنده DJI در ایران و همچنین مرکز تعمیرات هواپیماهای بدون سرنشین DJI مجاز است. این به ما اجازه داد تا تعمیرات DJI Mavic ما را به استانداردهای تولید کننده و همچنین همکاری با DJI خود بسپاریم تا اطمینان حاصل شود که یک شرکت محلی از پشتیبانی پس از فروش برخوردار است.
 
آیا یک DJI Mavic سقوط کرده، نیاز به تعمیر دوربین، کابل انعطاف پذیری برای مرتب شدن یا بازوی موتور دارد؟ از خدمات فوق انتخاب کنید یا به سادگی پرنده خود را برای ارزیابی ارسال کنید و همه مشکلات را تشخیص دهیم، به شما یک قیمت را ارایه می دهیم و شما را به آسانی با کمک خلبان خودکار (ASAP) به آسمان برمیگردید.
 
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()

*فروش ربات های پرنده  به صورت حضوری انجام می شود*

لطفا قبل از خرید قیمت ها را از فروشگاه استعلام بگیرید

تلفن تماس 

۰۲۱-۶۶۹۰۴۳۶۷

ساعات تماس 10 الی 17

روزهای غیر تعطیل